Oferta wakacyjna - Zbiór borówek amerykańskich - praca w Holandii - Gdańsk

Oferta wakacyjna - Zbiór borówek amerykańskich - praca w Holandii

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: HOLANDIA, Limburgia, okolice Venlo

Agencja Pracy Tymczasowej Get Job poszukuje osób do:
Zbiór borówki amerykańskiej

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków pracownika będzie należał:
zbiór borówek amerykańskich oraz przygotowywanie ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.). Praca w polu. Praca idealna dla kobiet.

WYMAGANIA:
motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki
doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich mile widziana
poszukujemy osób dyspozycyjnych na cały sezon (początek lipca - połowa września)
zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie!!! 9,98 euro/h brutto
opiekę polskiego rezydenta
możliwość zorganizowania zakwaterowania
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem od 8:00 do 16:00
Asia: a.szak@getjob.com.pl – 509 338 922

Autor ogłoszenia

Get Job

Telefon: 509 338 922

ZdjęciaZdjecia - Oferta wakacyjna - Zbiór borówek amerykańskich - praca w Holandii