Operator CNC - Finlandia - Gdańsk

Operator CNC - Finlandia

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z Finlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: O/FIN/03.17
Miejsce pracy: Finlandia, Kajaani, Otanmäki
Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn CNC, głównie sterowanie Heidenheim
• Praca w systemie 3-zmianowym
Oczekujemy:
 Doświadczenia w obsłudze i programowaniu obrabiarek CNC ze sterowaniem Heidenheim lub Fanuc preferowane
 Umiejętności pracy na podstawie rysunku technicznego
 Znajomości narzędzi pomiarowych
 Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
Oferujemy:
 Legalne zatrudnienie w oparciu o fińskie prawo pracy za porozumieniem stron
 Stawkę w wysokości 14-15 € brutto/h + dodatki wynikające z pracy zmianowej
 Możliwość długoterminowej współpracy
 Zakwaterowanie (koszt zakwaterowania pokrywa pracownik w wysokości 200€-300€ miesięcznie)
 Pokrycie kosztu dojazdu do Finlandii
 Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Finlandii
Wymagane dokumenty:
 CV
 Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe
 Referencje pisemne lub dane osób, które mogą udzielić referencji
Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego Nr ref.: O/FIN/03.17 na adres:
justyna.rybacka@adecco.com
Oferta dotyczy pracy za granicą.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Autor ogłoszenia

Adecco