Opiekunka/opiekun - Gdańsk

Opiekunka/opiekun

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

OFERTA: AOZ/2016

Dla naszego klienta - Placówki opiekuńczo-pielęgnacyjnej w Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko opiekunka/opiekun.

Osoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Podstawowe obowiązki:
-pomoc w codziennej higienie
-pomoc w poruszaniu
-pomoc w myciu
-instruowanie rodzin podopiecznych opuszczających placówkę
-zapewnienie podopiecznym wsparcia psychicznego
-pomoc w jedzeniu

Pracodawca zapewnia:
-umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-szkolenia
-niezbędny sprzęt
-zakwaterowanie (odpłatne)
-min. 35h pracy tygodniowo
-możliwość nadgodzin
-płatny urlop
-atrakcyjny system awansu i podwyżek
-pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na: katarzyna.fabian@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.agencja-concordia.pl

W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54
504 131 616, 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia

Telefon: 534483111