Konsultant Telefoniczny - Gdańsk

Konsultant Telefoniczny

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZANIA,

DOŚWIADCZENIE ZDOBYWASZ DZIĘKI NAM

Jeśli szukasz pracy z przyjemną atmosferą, elastycznym grafikiem i możliwością rozwoju- DOSKONALE TRAFIŁEŚ!

Zakres obowiązków

- kontakt ze stałymi klientami
- przedłużanie umów
- budowanie długofalowych relacji z Klientami
- sprzedaż usług Klienta

Do kontaktu zapraszamy:

- Osoby komunikatywne
- dyspozycyjne (praca w systemie zmianowym)
- z wykształceniem min. średnim
- biegłe w obsłudze komputera

Oferujemy :

- stabilne zatrudnienie- umowa o pracę po okresie próbnym

-pracę w młodym i energicznym zespole

- wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) + atrakcyjne premie

- elastyczne godziny pracy

- pełny pakiet szkoleń

- możliwość rozwoju oraz możliwość awansu w renomowanej firmie

- dostęp do najnowocześniejszych technologii

- MULTISPORT

opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem KT/CC/03/troj na adres: joanna.jereczek@workservice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Numer referencyjny: KT/CC/03/troj

Autor ogłoszenia

Work Service

Telefon: 508-040-079