Pracownik ochrony nr ref: PO/ADP/2012 - Gdańsk

Pracownik ochrony nr ref: PO/ADP/2012

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

wymagania:
- niekaralność
- odpowiedzialność
- sumienność
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie

Zachęcamy do składania ofert osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

obowiązki:
- obchody
nadzór nad ruchem osobowym
nadzór nad ruchem kołowym
kontrola osób podejrzanych przebywających na terenie biurowca
reagowanie na łamanie obowiązujących zasad i przepisów p. poż na terenie obiektu
- wykonywanie działań mających na celu nieodpuszczenie do zaboru, zniszczenia lub uszkodzenia parkujących pojazdów

oferujemy:
- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- umowę o pracę

opis dodatkowy:
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.

Autor ogłoszenia

Security Sp. zo.o.

Telefon: 58- 326-28-64