Specjalista ds własności intelektualnej - Gdańsk

Specjalista ds własności intelektualnej

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Witam,
Obecnie prowadzę projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta, firmy farmaceutycznej - największego polskiego producenta leków generycznych oraz substancji farmaceutycznych.
W związku z prężnym rozwojem, poszukuję kompetentnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy – woj. pomorskie

Zakres obowiązków:
- Czynne uczestnictwo w pracach rozwojowych nad produktami opracowywanymi w Dziale R&D, poszukiwanie możliwości wczesnego wprowadzania produktów na rynek bez naruszenia praw wyłącznych wynikających z patentów;
- Przygotowywanie raportów z badań sytuacji patentowej (czystości oraz zdolności patentowej) produktów rozwijanych w Dziale R&D;
- Przygotowywanie opisów zgłoszeń patentowych wynalazków opracowywanych w Dziale R&D oraz czynny udział w procedurze przed urzędami patentowymi.

Wymagania minimalne:
- Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;
- Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy związanej z prawem patentowym w firmie farmaceutycznej, chemicznej lub branży pokrewnej;
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- Znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet)

Mile widziane:
- Wpis na listę polskich rzeczników patentowych lub udział w aplikacji rzeczniowskiej;
- Wpis na listę europejskich rzeczników patentowych lub zaliczenie części europejskiego egzaminu kwalifikacyjnego;
- Znajomość języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego.

W zamian nasz Klient oferuje:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności
- Pracę w miłej atmosferze wśród cenionych specjalistów

Jeśli Państwa zainteresowałam, proszę o przesłanie CV na adres: mprzybylek@chronosconsulting.pl

Monika Przybyłek,

Chronos Consulting
ul. Polna 44 lok.10
00-635 Warszawa
+48 22 215 23 01

Telefon: 22 215 23 01