Magazynier/Operator Wózka Widłowego - Gdańsk

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, lokalnego lidera z branży kompleksowej obsługi portowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: GDAŃSK, woj. pomorskie
Nr ref.: MAG/11/11

Obowiązki:

Prace magazynowe
Rozładunek statku
Przygotowywanie towaru do transportu
Obsługa i kontrola stanu technicznego wózka widłowego

Wymagania:

Aktualna książeczka sanepid
Uprawnienia na wózki widłowe
Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku, operator wózka widłowego
Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
Doskonała organizacja pracy
Znajomość zasad gospodarki magazynowej
Silna motywacja do pracy
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność

Oferta:

Wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy
Praca dodatkowa (możliwość pracy kilka lub kilkanaście dni w miesiącu)
Praca w renomowanej spółce w porcie gdańskim
Dla najbardziej zaangażowanych pracowników możliwość pracy na pełen etat
termin rozpoczęcia pracy – grudzień 2011

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:
patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „MAG/11/11”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 15.11.2011 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
 INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Autor ogłoszenia

Interimax sp. z o.o.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Magazynier/Operator Wózka Widłowego