Doradca Techniczno - Handlowy - Gdańsk

Doradca Techniczno - Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

dla swoich klientów renomowanych firm w branży klimatyzacja i wentylacja zlokalizowanych na terenie całej Polski.

POSZUKUJE na stanowisko:

DORADCA DS. TECHNICZNO – HANDLOWYCH

KLIMATYZACJA I WENTYLACJA

OBOWIĄZKI

• realizacja założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie
• doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń klimatyzacyjnych
• współpraca z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, firmy dealerskie, projektanci instalacji, inwestorzy)
• pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
• organizacja szkoleń produktowych dla klientów
• pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży urządzeń oferowanych przez firmę

OCZEKIWANIA

• Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe) lub doświadczenie w tej branży (udokumentowane) w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, pracy w firmie projektowej czy instalacyjnej
• Wymagane doświadczenie w sprzedaży, instalacji, czy projektowaniu systemów wentylacji
i klimatyzacji
• Prowadzenie rozmów handlowych i prezentacji
• Zarządzanie czasem – samodzielność planowania czasu pracy

OFERUJEMY:

• Pensja zasadnicza oraz część premiowa uzależniona od wyników
• samochód służbowy
• wyposażone biuro

Dodatkowe informacje:
Katarzyna Wojewska
tel: 515 120 202

ŁOWCY DOSKONALI
ATRAKCYJNE OFERTY PRACY!!!
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287/1a

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@lebo-hr.pl, podając w temacie listu numer referencyjny (DTH/09) oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Autor ogłoszenia

Telefon: 515120202