Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - umowa o pracę, wysokie stawki + premie ! - Gdańsk

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - umowa o pracę, wysokie stawki + premie !

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Chcesz pracować w młodym zespole? Szukasz stałej pracy w dynamicznie rozwijające się firmie? Mamy ofertę pracy właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, agencji reklamowej, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPERZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Nr ref.: ST/GD/2015

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
•mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego,
•dobra obsługa komputera i oprogramowania MS Office,
•komunikatywność
•motywacja i chęć do pracy,
•doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,

Obowiązki:
•kontakty z klientami, utrzymywanie stałej współpracy,
•telefoniczna obsługa klientów biznesowych,
•sprzedaż usług reklamowych w ramach innowacyjnego projektu,

Oferujemy:
•swobodną atmosferę w pracy - pozbawioną korporacyjnych procedur,
•stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę,
•pracę od pon do pt w godz. 8:00 - 16:00,
•możiwość uczestnictwa w bezpośednich spotkaniach z klientami,
•udział i współtworzenie innowacyjnego projektu,
•pracę w lokalnej, rozwijającej się firmie,
•bonusy: system premiowy, kartę medyczną, premie sprzedażowe.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłnia CV zawierająego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego ST/GD/2015 na adres:

edyta.zamora@adecco.com

Prosimy o dopisanie nastęująej klauzuli:

\"Wyrażm zgodęna przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Telefon: 85 874 97 01

ZdjęciaZdjecia - Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - umowa o pracę, wysokie stawki + premie !