Przedstawiciel biura rachunkowego (student) - Gdańsk

Przedstawiciel biura rachunkowego (student)

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: Twoim zadaniem będzie głównie pozyskiwanie nowych klientów, za pomocą typowych narzędzi: telefonu, internetu i spotkania. Mile widziane będą też inicjatywy prowadzące do zwiększania liczby klientów. Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, upór i nieustępliwość, sprawne zarządzanie swoim czasem. Obsługa oprogramowania biurowego, np. arkuszy kalkulacyjnych; sprawna obsługa narzędzi komunikacyjnych. Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów to dodatkowy atut. Oferujemy: Narzędzia do pracy: smartfon, laptop. Elastyczny czas pracy, zależny od Ciebie. Pracę na umowę zlecenie. Wynagrodzenie bazowe oraz uzależnione od wyników. Możliwość nawiązania trwałej współpracy. CV prosimy przysyłać emailem: rcetner@limar.com.pl

Autor ogłoszenia

Limar

Telefon: 00000