Przedstawiciel biura rachunkowego (student) - Gdańsk

Przedstawiciel biura rachunkowego (student)

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Opis firmy:
Biuro Rachunkowe LIMAR świadczy od 1994 roku usługi finansowo-księgowe dla firm różnych wielkości i form prawnych, z terenu Trójmiasta i nie tylko. www.limar.com.pl

Opis stanowiska:
Twoim zadaniem będzie głównie pozyskiwanie nowych klientów, za pomocą typowych narzędzi: telefonu, internetu i spotkania. Mile widziane będą też inicjatywy prowadzące do zwiększania liczby klientów.

Wymagania:
Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, upór i nieustępliwość, sprawne zarządzanie swoim czasem.
Obsługa oprogramowania biurowego, np. arkuszy kalkulacyjnych; sprawna obsługa narzędzi komunikacyjnych.
Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów to dodatkowy atut.

Oferujemy:
Narzędzia do pracy, np. smartfon czy dostępy do baz danych.
Elastyczny czas pracy, zależny od Ciebie.
Pracę na umowę zlecenie.
Wynagrodzenie bazowe oraz uzależnione od wyników.
Możliwość nawiązania trwałej współpracy.

CV prosimy przysyłać na adres:
rcetner@limar.com.pl

Autor ogłoszenia

LIMAR