Praktykant/ka w dziale rekrutacji krajowych - Gdańsk

Praktykant/ka w dziale rekrutacji krajowych

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5 500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju . W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Obecnie do Naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Nr ref.: Pr/04/2016/2016
Miejsce pracy: Gdańsk
Poszukujesz ciekawych praktyk w obszarze HR i rekrutacji?
Jako praktykant/ka w dziale rekrutacji zagranicznej posiadasz samodzielne stanowisko pracy oraz wsparcie opiekuna praktyk. Otrzymasz własne zadania i możliwość zdobycia doświadczenia w oddziale międzynarodowej korporacji, światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego.
Wymagania:
• zainteresowanie dziedziną HR, rekrutacją i selekcją pracowników
• motywacja i zaangażowanie w powierzoną pracę
• umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• gotowość do odbycia bezpłatnych praktyk
Obowiązki:
• telefoniczne konsultacje z osobami zainteresowanymi pracą za granicą
• selekcja aplikacji pod kątem aktualnie prowadzonych procesów rekrutacji
• uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych
• realizacja i koordynacja bieżących zadań
• aktualizacja bazy danych kandydatów
Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych agencji pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zweryfikowania teorii z praktyką
• atrakcyjny program praktyk, możliwość aktywnego udziału w prowadzonych przez biuro projektach rekrutacji krajowych
• pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego
opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV zawierającego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego Pr/04/2016/2016 na adres:
edyta.zamora@adecco.com
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

ZdjęciaZdjecia - Praktykant/ka w dziale rekrutacji krajowych