Praca dodatkowa 16:00 - 20:00 - Gdańsk - Gdańsk

Praca dodatkowa 16:00 - 20:00 - Gdańsk

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Adecco jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce w poprzednim roku zaleźliśmy pracę dla ponad 46 000 osób. Adecco Poland jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie Kandydatów do pracy dodatkowej przy sortowaniu paczek
Nr ref: PDS/04/2016/GDA
Miejsce pracy: Gdańsk Kowale
Zakres obowiązków:
sortowanie paczek i załadunek ich na samochód,
pozostałe prace zlecone przez przełożonego.
Od Kandydatów oczekujemy:
dobrej organizacji pracy własnej,
motywacji i chęci do pracy,
dyspozycyjności w podanych godzinach.
Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00.
Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres kontaktowy:
anna.wisniewska@adecco.com
W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: PDS/04/2016/GDA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca dodatkowa 16:00 - 20:00 - Gdańsk