Operator wózka widłowego w magazynie - Gdańsk - od zaraz! - Gdańsk

Operator wózka widłowego w magazynie - Gdańsk - od zaraz!

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Adecco jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce w poprzednim roku zaleźliśmy pracę dla ponad 46 000 osób. Adecco Poland jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO W MAGAZYNIE
Nr ref: MK/04/2016/GDA
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
przewożenie palet z profilami okiennymi,
przygotowywanie i kompletacja zamówień,
prace pomocnicze na magazynie,
pozostałe prace zlecone przez przełożonego,
Od Kandydatów oczekujemy:
uprawnień na wózki widłowe,
dobrej organizacji pracy własnej,
umiejętności pracy w zespole,
motywacji i chęci do pracy.
Oferujemy:
umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku w zmianach 8-16 lub 12-20.
Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres kontaktowy:
anna.wisniewska@adecco.com
W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: MK/04/2016/GDA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Numer referencyjny: MK/04/2016/GDA

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

ZdjęciaZdjecia - Operator wózka widłowego w magazynie - Gdańsk - od zaraz!