Mechanik/ Elektromechanik maszyn budowlanych - pomorskie, kujawsko-pomorskie - Gdańsk

Mechanik/ Elektromechanik maszyn budowlanych - pomorskie, kujawsko-pomorskie

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych, pełnych zaangażowania osób stanowisko:

MECHANIK/ ELEKTROMECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

Nr ref.: MECH/POM/2015

Miejsce pracy: pomorskie, kujawsko-pomorskie

Od Kandydatów wymagamy:
•doświadczenia na podobnym stanowisku,
•mile widziana znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych, uprawnienia spawalnicze, gazowe i elektryczne oraz SEP E1 do 1kV,
•umiejętności obsługi koparko-ładowarki i wózków widłowych bedzie dodatkowym atutem,
•umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
•prawa jazdy kategorii B,
•dyspozycyjności i gotowości do pracy w delegacjach na terenie województwa śląskiego, łódzkiego i mazowieckiego (zjazdy do domu co 2 tygodnie na weekend) do końca roku, od stycznia praca na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego,

Obowiązki:
•wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych,
•prace modernizacyjne i konserwacyjne,
•dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu,

Nasz Klient oferuje:
•stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•stałe wynagrodzenie + premie,
•możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia,
•szansę na stałe zatrudnienie i długą współpracę,
•zakwaterowanie i posiłki regeneracyjne podczas delegacji,
•zwrot kosztów dojazdu,

Oferta dotyczy pracy stałej.

opis dodatkowy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz z numerem referencyjnym MECH/POM/2015 na

edyta.zamora@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

ZdjęciaZdjecia - Mechanik/ Elektromechanik maszyn budowlanych - pomorskie, kujawsko-pomorskie