KIEROWNIK PROJEKTU DS. INFRASTRUKTURY LOTNISKA - Gdańsk

KIEROWNIK PROJEKTU DS. INFRASTRUKTURY LOTNISKA

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy dwóch Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: WOJ.POMORSKIE
Nr ref.: KPDIL/03/10

Cel pracy:
Przygotowanie i nadzorowanie inwestycji w zakresie przystosowanie lotniska wojskowego do obsługi cywilnego ruchu lotniczego.

Obowiązki:
•Przygotowanie i uzyskanie pozwoleń na budowę do każdej inwestycji,
•Kontrola i nadzór nad projektami,
•Współuczestniczenie we wdrażaniu zespołu do pracy w zakresie przygotowania lotniska do ruchu lotniczego,
•Zarządzanie podwykonawcami.

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane budowlane i pokrewne,
•Znajomość procedur uzyskania pozwolenia na budowę,
•Minimum 2 duże projekty zrealizowane samodzielnie od podstaw do zakończenia projektu,
•Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń (m.in. drogi, mosty i pokrewne),
•Pożądana znajomość prawa lotniczego i budowlanego,
•Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu ochrony środowiska,
•Dobra znajomość języka angielskiego.

Ponadto od kandydatów oczekujemy:
•Bardzo dużej samodzielności,
•Wysokiej komunikatywności,
•Zdolności negocjacyjnych i perswazyjnych,
•Sumienności,
•Dobrej organizacji pracy i podległego zespołu.

Oferta:
•Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej Spółce,
•Umowa o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę współpracy,
•Wynagrodzenie podstawowe 6000 -10 000 netto
•Realizacja ciekawych zadań i projektów oraz możliwości rozwoju zawodowego ,
•Notebook,
•Służbowy telefon komórkowy.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: pomorze@interimax.com.

W tytule maila proszę wpisać „KPDIL/03/10”

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 19.03.2010 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)