Programista PHP / Gdańsk - Gdańsk

Programista PHP / Gdańsk

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej, istniejącej na rynku już 10 lat z siedzibą w Gdańsku, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTY PHP

Miejsce pracy:

Gdańsk
OPIS STANOWISKA:
• Poszukujemy programistów do rozwoju prowadzonych przez naszego klienta projektów związanych z tworzeniem dedykowanego oprogramowania na potrzeby Klientów; projektowanie , budowa oraz rozwój aplikacji w języku PHP; opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

ZAPEWNIAMY:
• Możliwość zdobycia wielu doświadczeń zawodowych i rozwój zawodowy.
• Umowę o pracę.
• Bardzo dobre warunki płacowe.
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
• Wsparcie merytoryczne.
• Udział w wielu szkoleniach zgodnych z wymaganiami stanowiska pracy.
• Możliwość awansu.
• Pracę przy wielu ciekawych projektach.

OCZEKUJEMY:
• Wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci III, IV, V roku)
• Doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle
• Znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo
• Znajomości relacyjnych baz danych
• Znajomości JavaScript, AJAX i JAVA
• Znajomości środowiska Linux i Windows
• Dodatkowym atutem będzie znajomość PostgreSQL, MSSQL, MySql, PHP
• Samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Przy samodzielnej współpracy – konieczność udokumentowanego portfolio ze wskazaniem projektów w jakich brał udział z określeniem roli jaką pełnił w projekcie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres mailowy:

basia@aboutyou.pl

z podaniem nr referencyjnego:

PROGRAMISTA PHP

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"

Autor ogłoszenia

aboutyou