Programista JAVA - Gdańsk

Programista JAVA

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Nasz Klient jest firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowań dla instytucji publicznych oraz osób prywatnych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzaniem do swej oferty nowych produktów, w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko :

OPIS STANOWISKA:
Programista JAVA odpowiadać będzie między innymi za:

• projektowanie, budowę oraz rozwój aplikacji (głównie w języku JAVA, C#),
• opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania,
• tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy.

ZAPEWNIAMY:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę.
• Bardzo dobre warunki finansowe.
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w prestiżowym dziale firmy.
• Profesjonalne cykle szkoleniowe.
• Stabilność zatrudnienia.
• Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

OCZEKUJEMY:
• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji,
• praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku JAVA,
• znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo,
• znajomości relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MSSQL, MySql),
• znajomości JavaScript, AJAX,
• praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku C#,
• znajomości serwerów aplikacji (IIS, Tomcat, JBoss).
• Dodatkowym atutem będzie:
znajomość PHP, VBA oraz znajomość aplikacji ERP.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres mailowy:

basia@aboutyou.pl

z podaniem nr referencyjnego:

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"

Autor ogłoszenia

AboutYou.pl

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Programista JAVA