Doradca usług HR - Gdańsk

Doradca usług HR

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, oraz badań marketingowych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Usług HR
Nr ref.: 1/2018
Miejsce pracy: Home Office

Zakres obowiązków:
Telefoniczna sprzedaż oraz kompleksowe doradztwo w zakresie usług HR
Budowanie długofalowych relacji z Klientami
Tworzenie ofert handlowych
Opracowywanie analiz i weryfikacja rynku dla potrzeb projektowych
Współpraca z działem marketingu
Wymagania:
Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
Min. 2 letnie doświadczenie w kontaktach z Klientami
Wiedza oraz zainteresowanie obszarem HR
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
Wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celu
Dostęp do Internetu
Oferujemy:
Umowę zlecenie przez okres 3miesięcy, następnie umowę o pracę
Pracę w systemie prowizyjnym – 20% ze sprzedanych usług
Zdobycie szerokiego doświadczenia w branży HR
Możliwość rozwoju i zbudowanie ścieżki kariery w branży HR
Elastyczny czas pracy, umożliwiający pogodzenie innych zajęć – praca w systemie Home Office
Kompleksowy pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Autor ogłoszenia

PERSPECTA

Telefon: 58 783-89-49