Doradca Uslug HR - Gdańsk

Doradca Uslug HR

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Usług HR
Nr ref.: 36/2017
Miejsce pracy: Home Office

Zakres obowiązków:
 Telefoniczna sprzedaż oraz kompleksowe doradztwo w zakresie usług HR
 Budowanie długofalowych relacji z Klientami
 Tworzenie ofert handlowych
 Opracowywanie analiz i weryfikacja rynku dla potrzeb projektowych
 Współpraca z działem marketingu

Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
 Min. 2 letnie doświadczenie w kontaktach z Klientami
 Wiedza oraz zainteresowanie obszarem HR
 Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
 Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
 Wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celu
 Dostęp do Internetu

Oferujemy:
• Umowę zlecenie przez okres 3miesięcy, następnie umowę o pracę
• Pracę w systemie prowizyjnym – 20% ze sprzedanych usług
• Zdobycie szerokiego doświadczenia w branży HR
• Możliwość rozwoju i zbudowanie ścieżki kariery w branży HR
• Elastyczny czas pracy, umożliwiający pogodzenie innych zajęć – praca w systemie Home Office
• Kompleksowy pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Autor ogłoszenia

PERSPECTA

Telefon: 58 783 89 49

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Doradca Uslug HR