Pracownik Utrzymania Dróg (kat. C/ C+E) - Gdańsk Matarnia - Gdańsk

Pracownik Utrzymania Dróg (kat. C/ C+E) - Gdańsk Matarnia

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Utrzymania Dróg z prawem jazdy kat. C/ C+E
Numer ref.: PUDCE/03/2016/GDA
Miejsce pracy: Gdańsk Matarnia (trasa Nowy Dwór Gdański - Wejherowo)

Zadania:
wykonanie powierzonych prac zwizanych z utrzymaniem dróg (koszenie trawy, naprawianie nawierzchni drogi, usunięcie graffiti, naprawianie barierek, oznakowanie drogi podczas wypadku, mycie ekranów akustycznych, zbieranie śmieci, odśnieżanie chodników i drogi),
prowadzenie podstawowej dokumentacji wykonywanych prac,
patrolowanie i kontrolowanie sytuacji bieżącej na drogach,
Wymagania:
prawo jazdy kat C+E (niezbędne do zimowego utrzymania),
sprawność fizyczna, umiejętność pracy w zespole, motywacja do pracy, odpowiedzialność, sumienność,
mile widziane uprawnienia: HDS, spawanie, obsługa palników gazowych, operator podnośnika (zwyżka).
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 5,5 roku,
dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
udział w szkoleniach,
Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV zawierającego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego PUDCE/03/2016/GDA na adres:
edyta.zamora@adecco.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

ZdjęciaZdjecia - Pracownik Utrzymania Dróg (kat. C/ C+E) - Gdańsk Matarnia