Praca dodatkowa na 2-3 tygodnie - Gdańsk - Gdańsk

Praca dodatkowa na 2-3 tygodnie - Gdańsk

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy dodatkowej w Gdańsku

Nr ref.: PDOD/GD/2015

Zakres obowiązków:
•pakowanie materiałów sypkich,
•pozostałe prace zlecone przez przełożonego.

Od Kandydatów oczekujemy:
•motywacji i chęci do pracy,
•braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej.

Oferujemy:
•pracę przez 2-3 tygodnie, od poniedziałku do piątku,
•pracę na dwie zmiany: w godz. 7:00-15:00 lub 15:00-22:00,
•zatrudnienie na umowę zlecenia od 9 listopada 2015 r.,
•stawkę 15 zł brutto/h.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego PDOD/GD/2015 na adres:

anna.wisniewska@adecco.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca dodatkowa na 2-3 tygodnie - Gdańsk