Kasjer / Referent ds. Administracyjnych nr ref. KRA/ADP/2012 - Gdańsk

Kasjer / Referent ds. Administracyjnych nr ref. KRA/ADP/2012

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

wymagania:
• niekaralność
• orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności
• znajomość podstaw księgowości
• biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
• zdolności analityczne i organizacyjne
• dobra organizacja pracy
• dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
• samodzielność

obowiązki:
W zakresie prowadzenia kasy:
• wykonywanie czynności kasjera
• przyjmowanie wpłat
• sporządzanie raportów kasowych
• przygotowanie rachunków pod względem formalnym do księgowania
• dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych

W zakresie obsługi administracyjnej:
• udział w procesie digitalizacji dokumentów
• archiwizowanie oraz obsługa dokumentacji biurowej
• wsparcie administracyjne biura we wszystkich sferach jego funkcjonowania

oferujemy:
• pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• umowę o pracę

CV ze zdjęciem oraz skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności proszę przesłać na adres:
rekrutacja@security.gd.pl lub pocztą: Litewska 11/13, 80-719 Gdańsk

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.

Autor ogłoszenia

Security Agencja Ochrony

ZdjęciaZdjecia - Kasjer / Referent ds. Administracyjnych nr ref. KRA/ADP/2012