Główny Księgowy/ Księgowa - Gdańsk

Główny Księgowy/ Księgowa

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Główny Księgowy/Główna Księgowa
Nr ref.:GK/11/09
Miejsce pracy: Gdańsk

Cel pracy:
Wdrożenie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz zapewnienie rzetelności danych księgowych.

Obowiązki:
• Sporządzanie sprawozdań finansowych w tym skonsolidowanych,
• Sporządzanie i kontrola rozliczeń z budżetem,
• Zapewnienie nadzoru nad przepływem środków finansowych,
• Zapewnienie poprawności i wdrażanie nowych rozwiązań w programie finansowo-księgowym oraz systemie rozliczeń umów leasingowych,
• Czynne uczestnictwo w bieżącym udoskonalaniu procesów biznesowych w zakresie zagadnień finansowych,
• Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i procedur,
• Zarządzanie podległym zespołem księgowym, wsparcie merytoryczne członków zespołu,
• Współpraca z zewnętrznymi instytucjami: biegłymi rewidentami, urzędami skarbowymi, GUS,
• Raportowanie dla potrzeb Zarządu.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
• Staż pracy 5 lat na stanowisku Głównego Księgowego ,
• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w Spółce pracującej na standardach MSSF,
• Wymagana praktyczna znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
• Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych (w tym konsolidacyjnych),
• Znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego i bilansowego oraz zagadnień związanych z leasingiem,
• Biegła znajomość programu Excel,
• Uprawnienia biegłego rewidenta lub ACCA.

Ponadto oczekujemy:
• Umiejętności samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
• Komunikatywności, zdolności analitycznych ,
• Kreatywności w rozwiązywaniu problemów księgowych,
• Dużej dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków,
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
• Wysokiej motywacji do pracy oraz zaangażowania,
• Znajomości obsługi komputera (znajomości pakietu MS Office i programów księgowych),
• Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej ogólnopolskiej Spółce,
• Umowa o pracę Wynagrodzenie 10 000 – 12 000 brutto ,
• Praca w Gdańsku ,
• Samochód służbowy,
• Narzędzia niezbędne do pracy ,
• Zmotywowany zespół współpracowników,
• Osobom spoza Trójmiasta Klient zapewnia mieszkanie służbowe i inne udogodnienia.

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą lub prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@interimax.pl z dopiskiem \"Główny Księgowy/Główna Księgowa\"
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Autor ogłoszenia

Interimax Sp. z o.o.

Telefon: 0123793993

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Główny Księgowy/ Księgowa