Asystentk/ka - Gdańsk

Asystentk/ka

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego Klienta, sieci gabinetów rehabilitacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystent/ka
Nr ref.: 04/02/2016
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa Klienta gabinetu rehabilitacji: kontakt bezpośredni, telefoniczny, mailowy
• Nadzorowanie terminarza rejestracji pacjentów
• Prowadzenie i obsługa dokumentacji
• Obsługa strony internetowej: umieszczanie aktualności na www firmy i Facebooku
• Dbanie o czystość i estetykę gabinetów

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
• Min. roczne doświadczenie w pracy administracyjno – biurowej
• Mile widziane doświadczenie w branży usług medycznych, rehabilitacji
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: MS Office, portale społecznościowe
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz empatyczne podejście do pacjenta
• Umiejętność planowania oraz rzetelność

Oferujemy:
• Okres próbny w oparciu o umowę zlecenie
• Pracę w miłej atmosferze
• Możliwość zdobycia wiedzy i nowych umiejętności z zakresu usług medycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Autor ogłoszenia

PERSPECTA

Telefon: 58 746 38 41