Sekretarz/Sekretarka Szkoły - Nysa

Sekretarz/Sekretarka Szkoły

Miasto: Ogłoszenia Nysa, Region: Lubelskie

Instytut Postępowania Twórczego Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa

Opis stanowiska:

• Prowadzenie sekretariatu szkoły;
• Wypełnianie dokumentacji uczniów i słuchaczy;
• Koordynacja obiegu dokumentów;
• Rekrutacja uczniów i słuchaczy;
• Kreowanie i przeprowadzanie działań promocyjnych szkoły.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane pedagogiczne);
• Mile widziane doświadczenie zawodowe w sekretariacie szkoły;
• Znajomość pakietu MS Office, obsługa poczty elektronicznej;
• Komunikatywność, samodzielność, rzetelność, wysoka kultura osobista;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Kreatywność, nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
• Motywującą atmosferę pracy;
• Dużą samodzielność działania i podejmowania decyzji;
• Umowę o dzieło ( ¾ etatu).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: dzialpersonalny@ipt.pl
Prosimy o wpisanie w temacie maila numeru referencyjnego: SS/Nysa/05/2010
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

Instytut Postępowania Twórczeg

Telefon: 42 29 95 517