Referent ds. administracyjnych - Nysa

Referent ds. administracyjnych

Miasto: Ogłoszenia Nysa, Region: Lubelskie

*Zakres obowiązków:*
. prowadzenie pełnej, bieżącej dokumentacji powierzonej grupy słuchaczy
. prowadzenie teczek osobowych oraz wprowadzanie odpowiednich danych związanych z tokiem nauczania
. prowadzenie ewidencji dokumentów
. promowanie oferty (uczestnictwo w imprezach lokalnych, targach edukacyjnych, itp.)
. dbanie o pozytywny wizerunek firmy
. korespondencja z instytucjami zewnętrznymi,
. bieżąca obsługa klienta w sekretariacie, obsługa telefoniczna oraz mailowa,
. wykonywanie innych poleceń przełożonych

*Zakres odpowiedzialności:*
. prawidłowe prowadzenie dokumentacji klienta
. sprawna, kompetentna i przyjazna obsługa klientów
. terminowe wdrażanie decyzji administracyjnych w życie oraz powiadamianie słuchaczy o decyzjach ich dotyczących
. terminowe i rzetelne wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych

*Wymagania:*
. wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
. obsługa komputera w zakresie programów: Word, Excel, ESS, poczta elektroniczna
. komunikatywność, innowacyjność
. umiejętność pracy w grupie
. samodzielność i dyspozycyjność
. dobra organizacja pracy

*Rodzaj umowy: umowa na dzieło, pełen etat*

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: bbaszczok@ipt.pl z nazwą stanowiska w tytule maila lub pod numerem telefonu 502 392 771.
Dziękujemy za wszystkie przesłane CV!