SPAWACZ - Żnin

SPAWACZ

Miasto: Ogłoszenia Żnin, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta, producenta konstrukcji stalowych lekkich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spawacz

Nr ref.: SPAW/08/11

Miejsce pracy: Żnin
Zadania:
• spawanie metodą MIG-MAG/TIG
Nasze wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe
• doświadczenie w spawaniu metodą MIG-MAG/TIG lub spawaniu elektrodą
• uprawnienia spawalnicze MIG-MAG/TIG
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową
• pracę w systemie 3-zmianowym
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (szkolenia)
• pracę w przyjaznym zespole
Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SPAW/08/11 w temacie wiadomości na adres:
bydgoszcz@adecco.pl

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. Z o.o.

Telefon: 052 321-57-41