Pracownik magazynu Nr ref. pm/04/11 - Włocławek

Pracownik magazynu Nr ref. pm/04/11

Miasto: Ogłoszenia Włocławek, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, lidera na rynku produkcji granulatu PET, poszukujemy osoby na ww. stanowisko.

Wymagania niezbędne:

* uprawnienia na suwnice i wózki widłowe
* dyspozycyjność

Opis stanowiska:

* rozładunek kontenerów BIG-BAG
* praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

* zdobycie doświadczenia
* możliwość szybkiego podjęcia pracy
* atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres

e-mail: akleparska@gppeople.pl
tel: +48 56 65 104 70

Nr ref. pm/04/11

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Autor ogłoszenia

GP People

Telefon: +48 56 65 104 70