Pracownik Remontu i Konserwacji Urządzeń - Toruń

Pracownik Remontu i Konserwacji Urządzeń

Miasto: Ogłoszenia Toruń, Region: Lubelskie

Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych TAGMET Sp z.o.o. jest liderem w branży metalowych akcesoriów meblowych. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Działamy od 25 lat, siedziba firmy mieści się w Lubiczu Dolnym/k. Torunia.

Poszukujemy:

PRACOWNIK REMONTÓW I KONSERWACJI URZĄDZEŃ

Główne zadania:
Remont i konserwacja urządzeń produkcyjnych, m.in.: frezarek, tokarek, pras, wtryskarek itp.

Wymagania:
wykształcenie zawodowe: ślusarz mechanik, mile widziane średnie: technik mechanik
doświadczenie w remontowaniu i naprawie urządzeń
ukończony kurs spawania MIG

Mile widziane:
wykształcenie średnie: technik mechanik
kwalifikacje przy eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
ukończony kurs spawania TIG, MIG i gazowego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
- zatrudnienie w stabilnej rozwijającej się firmie
- atrakcyjną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- pracownikom produkcyjnym oferujemy dowóz do i z pracy na trasach: Toruń-Lubicz, Skępe-Lubicz

List motywacyjny oraz życiorys prosimy kierować na adres:

Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych
TAGMET Sp. z o.o.
ul. Małgorzatowo 5
87-162 Lubicz
lub sekretariat@tagmet.com.pl
tel. 056/674-21-22
www.tagmet.com.pl

Autor ogłoszenia

Telefon: 56 674 21 22