KONSTRUKTOR MEBLI MIESZKANIOWYCH - Toruń

KONSTRUKTOR MEBLI MIESZKANIOWYCH

Miasto: Ogłoszenia Toruń, Region: Lubelskie

Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych TAGMET Sp z.o.o. jest liderem w branży metalowych akcesoriów meblowych. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Od 25 lat działamy na rynkach europejskich. Siedziba firmy mieści się w Lubiczu Dolnym k/Torunia.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy:

PROJEKTANT - KONSTRUKTOR MEBLI MIESZKANIOWYCH

Główne zadania:
- projektowanie mebli mieszkaniowych z funkcją i bez funkcji, w których przeważający udział, stanowią elementy metalowe
- opracowywanie dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej oraz wykonawczej dotyczącej zastosowania, funkcjonalności, obsługi czy użytkowania projektowanych mebli
- określanie asortymentu akcesoriów meblowych w celu poszerzenia produkcji, a tym samym oferty fabryki
- opracowywanie materiałów do katalogu – oferty fabryki
- reprezentowanie firmy i partnerska współpraca z klientami fabryki w ramach swojej działalności

Wymagania:
- wykształcenie wyższe: inżynier konstrukcji drzewnych, mile widziana specjalność: meblarstwo
- doświadczenie w zakresie projektowania i konstruowania mebli mieszkaniowych tapicerowanych
- umiejętność opracowywania koncepcji wprowadzających nowe funkcjonalne rozwiązania
- chęć pozyskiwania wiedzy w zakresie postępu technicznego
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
- konsekwencja w działaniu
- analityczne myślenie
- zdolności interpersonalne
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
- zatrudnienie w stabilnej rozwijającej się firmie
- pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres:

Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych
TAGMET Sp. z o.o.
ul. Małgorzatowo 5
87-162 Lubicz
lub sekretariat@tagmet.com.pl
tel. 056/674-21-22
www.tagmet.com.pl

Autor ogłoszenia

Dział Personalny

Telefon: 056-674-21-22