Pracownik manualny - praca czasowa - Toruń

Pracownik manualny - praca czasowa

Miasto: Ogłoszenia Toruń, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. - JOBMAN.pl działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163/3 dla swojego Klienta poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pracownik manualny – praca czasowa
Miejsce pracy: okolice Torunia

Zakres obowiązków:
- pomoc na produkcji
- wykonywanie prac manualnych
Oczekiwania wobec kandydatów:
- dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków
- sumienność i zaangażowanie
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej
- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin przez najbliższe 2-3 miesiące
Mile widziane:
- kounikatywna znajomość języka angielskiego
- własny samochód
- studenci, uczniowie gotowi do podjęcia pracy na wakacje
- znajomość branży elektrycznej
Oferujemy:
- pracę czasową na najbliższe 2-3 miesiące
- umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie aplikacji na adres: jszmyt@jobman.pl, 510-050-802
KONIECZNIE Z DOPISKIEM PRACOWNIK MANUALNY
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.
Biuro Promo sp. z o. o. - Agencja Pracy Tymczasowej Jobman.pl działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163/3

Autor ogłoszenia

Jobman

Telefon: 510050802