dyrektor finansowy - Toruń

dyrektor finansowy

Miasto: Ogłoszenia Toruń, Region: Lubelskie

Zadania:
- aktywny udział w ustalaniu i realizacji polityki finansowej firmy,
- wspieranie kluczowych decyzji zarządu poprzez dostarczanie informacji na temat aktualnej kondycji finansowej przedsiębiorstwa, możliwości zwiększenia efektywności finansowej, planowanych działaniach i prognozach
- tworzenie bieżącej oraz długoterminowej strategii finansowej firmy
- zarządzanie finansami przedsiębiorstwa.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne – preferowane rachunkowość i finanse
- doświadczenie na stanowisku samodzielny księgowy min 2 lata
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale finansowym min 3 lata
- gruntowna wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania finansami przedsiębiorstwa
- bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
- umiejętność opracowywania planów finansowych przedsiębiorstwa, opracowywanie projektów harmonogramu realizacji dochodów i wydatków oraz dokonywanie analiz z ich wykonania
- bardzo dobra znajomość nowoczesnych aplikacji księgowo-finansowych i obsługi komputera (pakiet Office)
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B
- operatywność, przedsiębiorczość, inicjatywa
- umiejętność podejmowania decyzji
- zdolności analityczne
Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-mail:
sekretariat@tagmet.com.pl
tel. 056/674-21-22
www.tagmet.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).”

Autor ogłoszenia

Dział Personalny

Telefon: 056-674-21-22