Samodzielny koordynator projektu - Toruń - Toruń

Samodzielny koordynator projektu - Toruń

Miasto: Ogłoszenia Toruń, Region: Lubelskie

PAIP (Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości) pilnie poszukuje samodzielnego koordynatora projektu realizowanego w ramach Działania 8.2.1 PO KL w woj. kujawsko - pomorskim od 01 stycznia 2011 r. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Biuro będzie mieścić się w Toruniu.

Zakres obowiązków:

• Koordynacja działań projektowych: rekrutacja, promocja, współpraca z uczelniami wyższymi

z Kujaw

• Bieżąca sprawozdawczość i monitoring finansowy projektu

• Kompleksowe sporządzanie wniosków o płatność i prowadzenie ewidencji bieżących wydatków budżetowych w ramach projektu • Zapewnienie płynności finansowej

• Kontakt z Instytucją Pośredniczącą w woj. kujawsko - pomorskim
• Planowanie finansów i sporządzanie harmonogramów płatności • Sporządzanie umów z usługodawcami

• Monitoring spływających faktur • Prowadzenie strony www projektu, promocja projektu

Wymagania:

• Min. 1,5 - roczne doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu projektów UE • Biegła obsługa komputera

• Bardzo dobra znajomość MS Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych

• Wysoka kultura osobista, skrupulatność, rzetelność oraz sumienność

Znajomość specyfiki pracy związanej z funduszami będzie ważnym atutem.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej w biurze w Toruniu • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego w emailu o TYTULE: \"KOORDYNATOR TORUŃ\" wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 01 grudnia 2010 r. do godz. 10.00 na adres e-mail: chrzanowska@paip.pl

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEJ KWOTY WYNAGRODZENIA NETTO ZA PODJĘCIE PRACY

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

PAIP

Telefon: 61 665 76 75