Manager produktu ds. automatyki - Grudziądz

Manager produktu ds. automatyki

Miasto: Ogłoszenia Grudziądz, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta renomowanej firmy dystrybucyjnej z branży elektrotechnicznej poszukujemy pracowników na stanowisko Managera produktu ds. automatyki
na terenie woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego

ZADANIA:
- Wyznaczenie kierunku rozwoju i wizji grupy produktów;
- Pełna odpowiedzialność za opracowanie, wdrażanie globalnej strategii produktu oraz zasad pozycjonowania produktów na przydzielonych rynkach;
- Prowadzenie analiz danych rynkowych: segment, konsumenci, trendy, konkurencja, wyniki sprzedaży produktów, cykl życia produktu;
- Prowadzenie raportów cenowych – określanie zasad polityki cenowej na podstawie analiz kosztów, oczekiwanego poziomu sprzedaży, danych dot. konkurencji, polityka rabatowa/;
- Planowanie, zarządzanie i kontrola budżetu działu i poszczególnych produktów
- Kreowanie strategii sprzedaży produktów - szacowanie zapotrzebowania na zakup danych produktów;
- Odpowiedzialność za efektywność i poprawność procesu adaptacji zgodnie z Instrukcją – wyznacza Coacha/Opiekuna dla nowych pracowników lub sam pełni tą funkcję;

OCZEKIWANIA

- Wyższe- preferowane techniczne kierunkowe
- Doświadczenie (Min. 2 lat) na stanowisku kierowniczym oraz doświadczenie (Min. 4 lat) w branży elektrotechnicznej
Doświadczenie w pracy w firmie handlowej
-B. dobra znajomość j. angielskiego
-umiejętności liderskie

OFERUJEMY:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość awansu
-W pełni wyposażone biuro

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA B. PROSZĘ O PRZESŁANIE
CV na biuro@lebo-hr.pl

W przypadku pytań, wątpliwości pozostaję do dyspozycji, chętnie przedstawię szczegóły oferty.

Katarzyna Wojewska

515 120 202

LEBO recruitment
łowcy doskonali
Doradztwo Personalne
ul:Przemysłowa 7A/36
84-200 WEJHEROWO
tel: 058/7362146
4287/1a

www.lebo-hr.pl

Telefon: 515 120 202