Pracownik formowania z żywicy Francja - Ciechocinek

Pracownik formowania z żywicy Francja

Miasto: Ogłoszenia Ciechocinek, Region: Lubelskie

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :
Pracownik formowania z żywicy we Francji

Zakres obowiązków:
- Pracownik formowanie z żywicy: warsztat ten zajmuje się ręcznym wykonywaniem form z piasku zmieszanego z żywicą.
- Warsztat topienia metalu: Pracownik jest odpowiedzialny za topienie metalu z surowców stałych i wlewanie go do form w celu wytworzenia części. Pracownicy są chronieni dzięki specjalnym kombinezonom i dzięki temu nie jest szczególnie gorąco, chyba że osoba znajduje się tuż obok roztopionego metalu. Zadaniem wymaganych operatorów będzie pomoc przy wlewaniu metalu do formy przy użyciu \"koła ręcznego\" do wlewania płynnego metalu.
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
• 13,31 euro brutto całkowite
• Dodatki: Dieta żywieniowa 6,70 euro/netto - naliczane przy m.in. 6 godz pracy
• Mycie i higiena 2,63 euro/ netto
• Premia za przerwę w pracy: 3,47 euro/netto
• nadgodziny dodatkowo płatne + 25%, +50%,
• zwrot za ubranie robocze,
• dodatek za dojazdy do pracy,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• polską umowę o pracę na czas określony,
• długoterminową współpracę,
• składki odprowadzone od średniej krajowej,
• opieka polskiego koordynatora.

Prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl tel. 785 058 767
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Autor ogłoszenia

Ecojob

Telefon: 785058767