Pracownik zieleni miejskiej (k/m) – Niemcy - Bydgoszcz

Pracownik zieleni miejskiej (k/m) – Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Vreden, Dolna Saksonia

Zakres obowiązków:

• Oranie
• Koszenie trawy
• Obsługa ładowarek ręcznych
• Obsługa maszyn ogrodniczych/rolniczych
• Prace porządkowe

Wymagania:

• Doświadczenie w branży ogrodniczej i rolniczej
• Doświadczenie w obsłudze maszyn
• Prawo jazdy (+ na prowadzenie traktorów mile widziane)
• Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Zatrudnienie na dłuższy czas
• Stawkę 10,25 euro brutto/h, po 2 miesiącach wzrost stawki
• Bardzo dobre warunki mieszkaniowe
• Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com| Tel. 052/522 80 50

Autor ogłoszenia

Concept Plus Sp. z o.o.

Telefon: 052 522 80 50

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik zieleni miejskiej (k/m) – Niemcy