Zostań konsultantką/em firmy AROMA GROUP - Bydgoszcz

Zostań konsultantką/em firmy AROMA GROUP

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

wymagania:
- Komunikatywność
- Obsługa komunikatorów skype i GG
- Podstawowa obsługa komputera
- Swobodne poruszanie się po Internecie
- Silna motywacja do zarabiania i rozwijania swojego biznesu
obowiązki:
- sprzedajesz produkty i zarabiasz na marży
- kupujesz produkty bez marży na własny użytek
- budujesz swoją grupę dystrybutorów i dostajesz od firmy prowizję z tego tytułu
- otrzymujesz własny sklep internetowy
- możesz pracować online lub tradycyjnie
- jesteś sam sobie szefem
- pracujesz ile chcesz i jak chcesz
- otrzymujesz niezbędne wsparcie szkoleniowe
oferujemy:
- realne pieniądze
- rozwój osobisty
- prowadzisz dochodowy biznes
- z czasem jest to Twoje jedyne źródło dochodu
opis dodatkowy:
Jest to praca w Firmie marketingowej zajmującej się aromaterapią oraz kosmetyką pielęgnacyjną . Jest to praca na umowę zlecenie wraz ze składkami ZUS lub na działalność gospodarczą lub można pieniądze wybierać w rabacie. Twój wkład? jedyne 20zł za które otrzymasz dostęp do biura online i wyposażony sklep! Oto przykładowy sklepik www.ecosmetic.aromagroup.pl

Zostań partnerem! Wejdź! sprawdź! kupuj! testuj! Sprzedawaj! www.ecosmetic.aromagroup.pl