DORADCA KLIENTA - Bydgoszcz

DORADCA KLIENTA

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Vienna Finanse Sp. z o.o. oddział w Bydgoszczy
Nowoczesna firma doradztwa finansowego i ubezpieczeniowego działająca dla międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group w Polsce poszukuje kandydatów do współpracy na stanowisko:

Doradca Klienta.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych, ubezpieczeń
i inwestycji
Przeprowadzanie spotkań handlowych
Pozyskiwanie i obsługa portfela klientów
Sprzedaż przygotowanych rozwiązań finansowych
Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych w organizowanych szkoleniach

OCZEKUJEMY:

Wykształcenia min. średniego
Doświadczenia w pozyskiwaniu klienta (mile widziane)
Motywacji do osiągania założonych celów
Aktywności i kreatywności w nawiązywaniu kontaktów
Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej i finansowej

OFERUJEMY:

Pakiet szkoleń dla Doradców rozpoczynających współpracę w branży ubezpieczeniowej
oraz szkolenia uzupełniające
Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menadżerów
Możliwość zatrudnienia na początku kariery na umowę zlecenie
Możliwość sprzedaży różnorodnych produktów – ubezpieczenia życiowe, kapitałowe, majątkowe, komunikacyjne, zdrowotne, ubezpieczenia grupowe, IKZE
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników

Autor ogłoszenia

Vienna Finanse sp. z o.o.

Telefon: 519065662