TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - Bydgoszcz

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Stanowisko: TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: BYDGOSZCZ
Przedział wynagrodzenia: 1400,00 - 4500,00 PLN/Miesięczny
Ilość wakatów: 3
Branża: Obsługa klienta / Call Center
Makromedia Sp. z o. o. - Lokalizacja: BYDGOSZCZ ; Ilość pracowników: 27 - http://www.makromedia.pl
Makromedia Sp. z o.o. jest jedną z liczących się i posiadających duże doświadczenie firm zajmujących się marketingiem internetowym. W swojej branży działamy od ponad 8 lat. Zakresem działania naszej firmy to usługi pozwalające naszym klientom skutecznie wykorzystywać technologię internetową dla własnego rozwoju.
Wymagania:
- ponadprzeciętna komunikatywność
- dobra dykcja i miły głos
- swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
- biegłe posługiwanie się komputerem i Internetem
- umiejętność dobrej organizacji pracy
- sumienność, zaangażowanie i entuzjazm
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie
w telefonicznej obsłudze klienta

Zakres obowiązków:
- telefoniczna sprzedaż usług naszej firmy klientom biznesowym
- obsługa posprzedażowa klientów
- przygotowywanie i wysyłanie ofert
- aktualizowanie bazy danych klientów

W zamian oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
w branży o wysokiej dynamice popytu
- zatrudnienie na umowę o pracę - stała pensja plus
motywująca prowizja
- przyjazne miejsce pracy i miłą atmosferę
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia
- materiały i narzędzia niezbędne do pracy

CV i list motywacyjny z nr ref.: R58/03/2009 prosimy przesłać na adres e-mail:
praca@makromedia.pl

MAKROMEDIA Sp. z o. o.
85-009 BYDGOSZCZ
ul. Dworcowa 81

Autor ogłoszenia

Justyna Makowska

Telefon: 052 584 12 21