Przedstawiciel Handlowy ORANGE ds. sprzedaży produktów PRE PAID - Bydgoszcz

Przedstawiciel Handlowy ORANGE ds. sprzedaży produktów PRE PAID

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
- rozwój sieci sprzedaży kart doładowujących oraz aktywacji
- ekspozycja produktów
- ekspozycja materiałów reklamowych
- promowanie produktów marki POP i Orange GO

Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenie min. Średnie (matura)
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zdolności organizacyjne
- dynamizm, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
- zapał do pracy i nastawienie na rozwój
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód osobowy

Wybranym kandydatom oferujemy:
- Ciekawa prace dla lidera rynku GSM
- Szkolenie wstępne
- Wsparcie w postaci promocji, materiałów reklamowych.
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja + premia dla najlepszych
- Możliwość rozwoju zawodowego

NIE MASZ DOSWIADZCZENIA???
NIE SZKODZI, BO MY NAUCZYMY CIE SPRZEDAWAĆ!!!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy odnieść sukces w gronie profesjonalistów sprzedaży prosimy o przesyłanie ofert zawierających cv i list motywacyjny na adres: karol.maslij@sellpoint.pl TEL: 504 120 891

Autor ogłoszenia

Karol Maślij

Telefon: 504120891