Technolog Produkcji - Bydgoszcz

Technolog Produkcji

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

ZADANIA:

- ciągła optymalizacja i usprawnienia procesu produkcyjnego, - ocena jakości działu produkcji,
- analiza efektywności procesów produkcyjnych, - nadzór nad wdrażaniem nowych projektów,
- przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych.

WYMAGANIA:
- znajomość filozofii Lean Manufacturing,
- doświadczenie w pracy z nowoczesnymi systemami procesu produkcji,
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
- umiejętność przeprowadzania analiz,
- umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych,
- umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
- umiejętności analityczne,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- zorientowanie na osiąganie efektów,
- samodzielność,
- komunikatywność.

OFERUJEMY:

- rozwój zawodowy,
- otwartą i przyjazną atmosferę,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- niezbędne narzędzia pracy.

Numer referencyjny: IP/09/2012/BYD

W temacie maila prosimy podać numer referencyjny i nazwisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy
o dopisanie w CV:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Autor ogłoszenia

Start People