INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - Bydgoszcz

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

OBOWIĄZKI:
- analiza nieprawidłowości technicznych maszyn,
- opracowywanie planów przeglądów i modernizacji maszyn i urządzeń,
- prowadzenie analiz rotacji i dostępności części zamiennych,
- koordynowanie projektów wspierających procesy produkcyjne,
- przygotowywanie kosztorysów proponowanych modernizacji.

WYMAGANIA:
- co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: mechanika i budowa maszyn),
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość budowy maszyn wtryskowych ,
- bardzo dobra znajomość obsługa komputera,
- umiejętności analitycznego myślenia,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
- umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,
- rzetelność, samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w działanie,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- nastawienie na realizację celów.

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Numer referencyjny: IUR/09/2012/BYD

W temacie maila prosimy podać numer referencyjny i nazwisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy
o dopisanie w CV:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Autor ogłoszenia

Start People