Inżynier Spawalnik - Bydgoszcz

Inżynier Spawalnik

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Inżynier Spawalnik

lokalizacja: Bydgoszcz
nr ref.: IS_0210_Byd_I

Obowiązki:
przygotowanie UPSÓW
prowadzenie dokumentacji prac spawalniczych
określanie wymagań dotyczących kontroli spoin
określanie przydatności urządzeń spawalniczych oraz kontrola funkcji urządzeń spawalniczych i oprzyrządowania
sprawdzanie zgodności wykonania spoin z dokumentacją techniczną
zapewnienie wszystkich środków eksploatacyjnych (spawalniczych) niezbędnych do terminowego i jakościowego wykonania produktu
przeprowadzanie analizy linii produkcyjnych pod względem problemów z procesem spawalniczym oraz wdrażanie działań zaradczych
planowanie i wdrażanie nowoczesnych technik oraz ulepszeń w procesach spawania
ciągła obserwacja i monitorowanie kosztów i błędów oraz wprowadzanie niezbędnych przedsięwzięć w celu zredukowania kosztów związanych z zagadnieniami spawalniczymi
współpraca z Działem Kontroli Jakości
udział w opracowywaniu i realizacji harmonogramu kontroli procesów spawalniczych
wykonywanie map spawów

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil: spawalnictwo)
min. 5 lat doświadczenia w nadzorze produkcji spawalniczej konstrukcji stalowych
dyplom EWE / IWE
znajomość zagadnień związanych z metodami spawania 135, 136, 141, 111 (mile widziane uprawnienia do spawania w ww. metodach)
uprawnienia VT 1 i 2, PT 1 i 2, UT 1 i 2
bardzo dobra znajomość zagadnień procedur spawalniczych
znajomość zasad pomiarów konstrukcji stalowych
posiadanie kwalifikacji do badań blach na rozwarstwienie
znajomość rysunku technicznego
dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
znajomość norm ISO TS 16949:2002 oraz ISO 14001

Pracodawca oferuje:
interesującą i rozwojową pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
s.kyc@pgbhr.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)