Merchandiser BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

Merchandiser BYDGOSZCZ

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Supervisor ds. Merchandisingu na teren Bydgoszczy i okolic.

Opis stanowiska:
Supervisor ds. merchandisingu odpowiedzialny jest za wszystkie działania merchandisingowe na terenie podległego regionu, prowadzi regularne rekrutacje, szkolenia i kontrole pracowników uczestniczących w realizacji działań merchandisingowych – prac związanych z zatowarowywaniem sieci handlowych.
W zakresie administracyjnym odpowiada za raportowanie wyników działań do Account Executive danego projektu w centrali Agencji, podpisuje umowy o pracę/zlecenie z pracownikami.
Biorąc pod uwagę reprezentowanie interesu Klienta oraz wpływ na wiarygodność i profesjonalizm jego wizerunku koordynator bezpośrednio współpracuje z Centralą firmy, reprezentuje Agencję w kontaktach z Przedstawicielami Handlowymi Klienta oraz Kierownikami Hal/Działów.

Wymagania:
• Posiadane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Wykształcenie min. średnie
• Umiejętność zarządzania podległym zespołem
• Posiadanie szeroko rozumianych zdolności organizacyjnych
• Umiejętność działania pod presją czasu
• Odpowiedzialność, uczciwość, samodzielność w działaniu
• Komunikatywność
• Znajomość pakietu MS Office
• Obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Prawo jazdy kategorii B (czynne)
• Dostęp do internetu

Oferujemy współpracę z renomowaną i prężnie rozwijającą się firmą z branży marketingu bezpośredniego, zadaniowy system pracy oraz narzędzia takie jak: samochód służbowy i telefon.

Aplikacje zawierające CV i list motywujący prosimy przesyłać na adres e-mail

justyna.jasinska@braind.pl