Programista ASP - Bydgoszcz

Programista ASP

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Makromedia Sp. z o.o. jest jedną z liczących się i posiadających duże doświadczenie firm zajmujących się marketingiem internetowym. W swojej branży działamy już od ponad 11 lat.
Poszukujemy osoby do administrowania, pozycjonowania oraz rozbudowy i obsługi informatycznej naszych serwisów internetowych.

Wymagania:
- znajomość języków programowania ASP, ASP.NET
- znajomość baz danych MySQL
- umiejętność programowania z wykorzystaniem technologii ASP, ASP.NET
- znajomość zasad pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych
- doświadczenie w samodzielnym tworzeniu aplikacji internetowych i optymalizacji kodu aplikacji pod wyszukiwarki internetowe
- samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
- mile widziani absolwenci oraz studenci kierunków informatyczno-technicznych

Zakres obowiązków:
- tworzenie aplikacji webowych
- analiza istniejącego kodu oraz tworzenie skryptów ASP rozbudowujących funkcjonalność istniejących serwisów internetowych zgodnie z opracowanym projektem.
- optymalizacja kodu aplikacji pod kątem wyszukiwarek internetowych

W zamian oferujemy:
- realizację atrakcyjnych i pełnych wyzwań projektów
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży
- pracę zadaniową – realizacja projektu
- atrakcyjne warunki finansowe
- możliwość stałej współpracy

Oferty współpracy – CV wraz z udokumentowanymi potrzebnymi umiejętnościami (portfolio) proszę przesyłać pod adres praca@makromedia.pl

Autor ogłoszenia

Makromedia Sp. z o.o.

Telefon: 52 584 00 05