Inżynier systemowy - Bydgoszcz

Inżynier systemowy

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Agencja Doradztwa Personalnego ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracownika na stanowisko:

INŻYNIER SYSTEMOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
- Analiza wymagań klienta
- Przygotowanie architektury rozwiązań storage, macierzy dyskowych bibliotek taśmowych, sieci SAN
- Wykonywanie i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa danych
- Wsparcie techniczne i powdrożeniowe

Wymagania:
- Wyższe wykształcenie
- Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w zakresie rozwiązań backupowych, macierzy wiodących producentów (IBM, HP, EMC, Symantec/Veritas)
- Bardzo dobra znajomość sieci SAN
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Posiadanie certyfikatów IBM, Symantec

Oferta pracodawcy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowa na czas nieokreślony
- Premie uznaniowe
- Praca na pełny etat

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres cv@ertagrupa.pl, z dopiskiem INŻYNIER SYSTEMOWY