Zatrudnimy sprzedawcę-ekspedientkę - Bydgoszcz

Zatrudnimy sprzedawcę-ekspedientkę

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
Sprzedawca w punkcie firmowym –minipiekarni \"Fornetti\" w Kauflandzie
w Bydgoszczy-Fordon, ul. Skarżyńskiego
Wymagania
- zaangażowanie w wykonywana pracę,
- odpowiedzialność i sumienność,
- dyspozycyjność,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Mile widziane (nie wymagane)
- znajomość kasy fiskalnej,
- doświadczenie jako sprzedawca w gastronomii lub sklepie spożywczym
- umiejętności „piekarnicze”
Informacje dodatkowe
Wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe, również studentka studiów zaocznych
Doświadczenie na dowolnym stanowisku sprzedawcy: mile widziane; 6 miesięcy - 1 rok
Gotowość do częstych podróży służbowych: niska
Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
Czas trwania umowy: zlecenie, możliwość podpisania umowy o pracę
Termin: początek pracy koniec października, początek listopada 2009
Kontakt: Adam Goślinowski, kom. 604 40 66 33, e-mail: marvel.pc@op.pl

Autor ogłoszenia

Adam Goślinowski

Telefon: 604406633