Ustawiacz Maszyn - Bydgoszcz

Ustawiacz Maszyn

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

OBOWIĄZKI:
- ustawianie parametrów wtryskarki
- minimalizowanie braków produkcyjnych,
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych.

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. zawodowe,
- doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych - zdolności analityczne,
- pracowitość,
- komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej,
- dokładność, odpowiedzialność
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic mile widziane.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- rozwój zawodowy,
- praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- pracę w systemie zmianowym.

Numer referencyjny: /09/2012/BYD

W temacie maila prosimy podać numer referencyjny i nazwisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy
o dopisanie w CV:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Autor ogłoszenia

Start People