PRACOWNIK PRODUKCJI - OSTASZEWO K/TORUNIA - Bydgoszcz

PRACOWNIK PRODUKCJI - OSTASZEWO K/TORUNIA

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Biuro Promo Sp. z o.o.-Jobman.pl. Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje
dla swojego klienta kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji
OSTASZEWO K/TORUNIA

Opis stanowiska:
pracownik odpowiedzialny za sprawdzanie i pakowanie telewizorów

Wymagania:
- dyspozycyjność od 12.12.2011
- sumienność
- chęci do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności manualne.
- mile widziana znajomość j. Angielskiego,

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- praca zmianowa,
- atrakcyjna stawka godzinowa
- dostęp do systemu administracyjnego,
- punkty i nagrody za polecanie nam osób.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem, prosimy o składanie aplikacji CV drogą elektroniczną na adres bydgoszcz@jobman.pl z dopiskiem PRACOWNIK PRODUKCJI – OSTASZEWO

APLIKACJE POWINNY ZAWIERAĆ KLAUZULĘ:
„WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W APLIKACJI DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997R O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. Z 2002R NR 101 POZ. 926 Z PÓŹN. ZM)”.

Agencja zastrzega sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Autor ogłoszenia

Biuro Promo Sp. z o.o

Telefon: 502003011